Vesti

ZEMUN ŠAMPION LIGE OPŠTINA U MALOM FUDBALU

26.03.2011 ZEMUN ŠAMPION LIGE OPŠTINA BEOGRADA

Nakon odigranih 10.kola ekipa Zemuna je ubedljivo osvojio tutulu lige opština u malom fudbalu. Narednog vikenda slede borbe u liga kupu gde će odmeriti snage u 1/4 finalu svih 8 opština.

 

Čestiteke ekipi Zemuna na osvojenoj tituli.

Šampioni i oni koji će to tek da budu.

27.03.2011 23.47h

Preko vikenda je odigrano 5.kolo Lige Banka i Osiguravajućih kuca XII  i Poslovne Lige IX u malom fudbalu.

 

Takođe je  odigrano i 10.kolo u  ligi opština gde je kako smo već objavili titulu najbolje fudbalske ekipe osvojila ekipa Zemuna.


Više informacija u delu u ligama posebno.

 

 

 

Poznati svi rezultati odloženih utakmica lige opština

08.03.2011 11.15h

U subotu 05.03.2011 odigrane su zaostele utakmice lige banaka u malom fudbalu i postignuti su sledeći rezultati:

 Palilula -  N.Beograd 3:0 služb. rez.

Surčin - Zvezdara      3:0 služb. rez

Rakovica - Vračar      6:2

Rakovica - Palilula     0:3 služb.rez

Čukarica - Palilula      3:0 služb.rez

 

U subotu 12.03.2011 se nastavlja takmičenje u ligi opština po novim grupama koje će formirati ekipe u zavisnosti od plasmana na tabeli. Prvu grupu čine ekipe 1-4 mesta a drugu grupu čine ekipe 5-8 mesta.


Raspored utakmica za subotu 12.03. biće objavljen u toku sutrašnjeg dana.

 


Tabela poslovne lige

 
TABELA  kolo pob nere porazi dato prim gol raz bod
1 POLIMARK GROUP 4 3 1 0 17 6 11 10
2 LOGIT 4 3 1 0 18 9 9 10
3 AGENCIJA BANJICA 4 3 1 0 16 10 6 10
4 RINGIER KONTAL 4 2 1 1 16 13 3 7
5 MIKROELEKTRONIKA 4 2 1 1 17 16 1 7
6 DELTA HOLDING 4 1 3 0 15 14 1 6
7 GZZ 4 2 0 2 15 15 0 6
8 JTI  4 2 0 2 15 15 0 6
9 METRO CASH&CARRY 4 1 1 2 10 10 0 4
10 B92  4 0 1 3 8 17 -9 1
11 NIS 4 0 0 4 9 18 -9 0
12 LOREAL  4 0 0 4 4 13 -9 0
 
 
 
4 KOLO 10h 1 RINGIER KONTAL 4 LOREAL 8 3
15.03.2015. 11h 2 B92 3 GZZ 2 4
nedelja 12h 10 JTI 6 NIS 5 3
13h 12 POLIMARK GROUP 8 METRO CASH&CARRY 3 0
14h 9 AGENCIJA BANJICA 7 MIKROELEKTRONIKA 5 3
15h 11 LOGIT 5 DELTA HOLDING 3 3
5 KOLO 10h 5 DELTA HOLDING 1 RINGIER KONTAL
22.03.2015. 11h 4 LOREAL 2 B92
nedelja 12h 7 MIKROELEKTRONIKA 10 JTI
13h 6 NIS 11 LOGIT
14h 3 GZZ 12 POLIMARK GROUP
15h 8 METRO CASH&CARRY 9 AGENCIJA BANJICA
 

 

 

 



Attachments:
Download this file (Poslovna liga br.17  4.KOLO (2).xls)Poslovna liga br.17 4.KOLO (2).xls[ ]77 Kb